Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Jordan Misja

€ 220.000
in
Vendos tek te preferuatrat
564

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne katin e I-re ne rrugen Jordan Misja ,me siperfaqe 78.5 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndjenje,1 kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe korridor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Vendodhja e ketij apartamenti e ben edhe nje mundesi shume te mire per investim edhe per zyra duke qene se qerate ne kete zone jane nga me te lartat ne kryeqytet.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19998
Çmimi: € 220.000
Permasa e Prones: 78,50 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat