Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Laprake

€ 94.000
,
Vendos tek te preferuatrat
609

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 i cili ndodhet ne rrugen kryesore Lord Bajron, me hyrje ne brendesi te lagjes.
Apartamenti gjendet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, me siperfaqe te brendshme te hipotekuar 80 m2 dhe te perbashket 90 m2.
Hapesira eshte e ndare ne 1 sallon ndenje, 1 guzhine, 2 dhoma gjumi dhe 1 ballkon. Shtepia eshte plot drite natyrale dielli, e orientuar nga lindja dhe perendimi. Kjo prone mund te pershtatet lehtesisht dhe per qellime biznesi apo zyra.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19846
Çmimi: € 94.000
Permasa e Prones: 90,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat