Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, 21 Dhjetori

€ 133.000
,
Vendos tek te preferuatrat
88

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, rr. Frederik Shiroka.
🏡 Kati 3, pallat i ri, me dokumentacion te rregullt hipotekor.
📏 Sipërfaqja e apartamentit është 96 m2 e brendshme dhe 12 m2 e perbashket.
🛋 Apartamenti organizohet ne: 1 ambient ndenje + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon te madh te mbyllur me vetrate.
📌 Vendndodhja pranë zonës së 21 dhjetorit e favorizon për fasilitetet qe ofron zona.
👉 Mundësi për t’a dhënë me qira.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39640
Çmimi: € 133.000
Permasa e Prones: 108,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat