Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kodra e Diellit

€ 150.000
,
Vendos tek te preferuatrat
790

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor te Rezidenca Kodra e Diellit 2 te Kompleksi “Flutura”.
Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe eshte i organizuar nga 1 sallon ndenjeje ,1 ambient gatimi,2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Apartamenti orientohet drejt Lindjes.
Shitet i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete te shumta. Planimetria e tij ka nje organizim shume te rregullt dhe cdo hapesire eshte e shfrytezueshme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25055
Çmimi: € 150.000
Permasa e Prones: 110,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 93.100
Shitet 2+1 plus garazh Rr. Xhanfize Keko, Siperfaqe 104m2 (9m2 e perbashket) Kati i 1 banim Sallon ndenje dhe kuzhi [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat