Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Panorama

€ 91.200
,
Vendos tek te preferuatrat
48

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 pranë hipotekës në kompleksin ‘Quartum Residence’.
Apartamenti disponon një sipërfaqe prej 91.2 m2.
Organizimi fillon me korridorin i cili bën shpërndarje, sallonin e ndenjes dhe ambientin e gatimit, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkon.
Kompleksi ka punime mjaft cilësore, me fasadë të ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensorë.
Mundësi zgjedhje për katin e banimit, në të 3 ose në të 5.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32799
Çmimi: € 91.200
Permasa e Prones: 91,20 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 63.000
Shitet apartament 2+1+2 në Fresk, tek Rruga e Thesarit. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim dhe disponon sipërfa [me shume]
I ri ne treg
€ 53.000
Shitet apartament 2+1, zonen e Freskut prane Restorant Freskut. Apartamenti është i pozionuar në katin e 7 të një p [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet Apartament 3+1 Rruga Nikolla Tupe perballe me LSI ne zonen e Bllokut . Infromacion mbi apartamentin: siperfa [me shume]
I ri ne treg
€ 44.500
Shitet apartament 1+1, tek Rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati 5- katësh me sipërfa [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat