Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, 21 Dhjetori

€ 165.000
,
Vendos tek te preferuatrat
200

Pershkrimi

Okazion Shitet ambjent tregtare kati 1 Hotel B&B dhe apartament 1+1 kati I 2.
Siperfaqe totale 135 m2 ku siperfaqja e ambientit tregtare 85 m2 + oborri siperfaqe e apartamentit 50 m2 dhe siperfaqe verande 30 m2.
Me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe te rivleresuara.

Xhiro mujore te verifikueshme e perbere nga 5 dhoma te kompletuara 1 sallon hyres me te gjitha fasilitetet lavanderi.
Ambjenti eshte i pozicionuar ne nje zone shume strategjike.
Ndodhet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues, dhe disponon sipërfaqe prej 80 m2 gjethashtu disponon parcele toke.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 +355 4 222 6005
📞 +355674020100
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33597
Çmimi: € 165.000
Permasa e Prones: 80,00 m2
Dhoma: 5
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 350.000
Shitet ambient tregtar tek Rr. Mine Peza. Disponon siperfaqe 130 m2. Kati 0. Dokumentacion i rregullt hipotekor. Ak [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet ambient tregtar, Rruga 4 Deshmoret Kati 0 teknik Siperfaqe 26.58 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet ambient tregtar dhe parkim ne zonen e Globe, Rruga e Kavajes, Kati 0 teknik Siperfaqe 40.5 m2 Për më shumë i [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet ambient tregtar Rruga Eduard Mano. Kati 0 teknik Siperfaqe 37 m2 Me Hipoteke Shitet i Mobiluar Për më shumë [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat