Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 65.600
,
Vendos tek te preferuatrat
399

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Derveni, tek Rruga Thoma Koxhaj.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 98 m2, ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 9-katesh.
Ambjenti organizohet nga salloni, ambjenti ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te qete, me termoizolim.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi, i mobiluar ne menyre bashkekohore cmimi i diskutueshem.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:

☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24679
Çmimi: € 65.600
Permasa e Prones: 98,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 450 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Stacioni i Trenit 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat