Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 63.100
,
Vendos tek te preferuatrat
301

Pershkrimi

Disponojmë apartament 2+1 në një zonë shumë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re prane Caza Italia Rruga 29 Nentori.
Apartamenti është i organizuar nga salloni, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni.
Objekti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati te ri ne faze ndertimi dhe ka një sipërfaqe prej 90.01 m2. Apartamenti ka orientim shume te mire ndaj diellit.
Zona ku do te ndertohet ky kompleks ndodhet ne nje nder akset me te rendesishme te qytetit te Tiranes. Sheshi kufizohet nga rruga kryesore ne pjesen veriore dhe nga dy rruge dytesore dhe ambjente te gjelberuara e pedonale ne te tre anet e tjera te tij. Rruga kryesore e lidh kompleksin me qendren e Tiranes, ne vije te drejte. Ideja formuese eshte krijimi i dy volumeve harmonike duke respektuar njekohesisht kriteret e zhvillimit dhe distancat urbane.
Ky projekt konsiston ne nje zhvillim linear te objekteve ku funksionet e banimit dhe sherbimeve pozicionohen ne perimeter dhe hapsira e brendeshme e sheshit i dedikohet rekreacionit.
Funksionalisht ne katin perdhe do te jene ambjentet e sherbimit, ku spikasin dyqane, bare, restorant, palester, pishine, etj. ndersa ne katet e siperme do te zhvillohet banimi. Gjithashtu ne njeren godine eshte pozicionuar edhe hoteli, nderkohe qe dy katet nentoke i dedikohen parkimit.
Apartamentet jane te tipeve te ndryshme me hapsira ekonomike e me organizim optimal. Kombinimi i kujdesshem i materjaleve veshese shoqeruar me kompozimin ne trajtimin e fasadave, krijon nje imazh pozitiv dhe te perceptueshem te godines ne kontekstin e gjere urban te ketij territori.
Cilesia e materialeve te perdorura eshte optimale, po keshtu edhe kualiteti i sistemeve elektrike, hidraulike apo elektronike. Ne fasadat e kateve te banimit do te perdoret suva grafiato me ngjyre, ndersa ne volumin e hotelit do te perdoret fasade e ventiluar.
Fryma e pergjithshme e objektit eshte ne stilin modern.
🌐Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32319
Çmimi: € 63.100
Permasa e Prones: 90,01 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat