Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 65.600
Vendos tek te preferuatrat
350

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Derveni, tek Rruga Thoma Koxhaj.

Apartamenti ka nje siperfaqe totale 98 m2, ndodhet ne katin e 8  te nje pallati te ri 9-katesh.
Ambjenti organizohet nga salloni, ambjenti ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare, dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te qete, me termoizolim.
Apartamenti eshte ne proces hipotekimi, i mobiluar ne menyre bashkekohore cmimi i diskutueshem.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24600
Çmimi: € 65.600
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat