Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo

€ 160.000
,
Vendos tek te preferuatrat
345

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në zonën e Stadiumit Dinamo tek rruga ‘Gjin Kuqali’.
I pozicionuar në katin e 2 banim të një pallati 8-katësh, disponon sipërfaqe 92 m2.
Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.
Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Zona ku ndodhet apartamenti është e preferuar për banim dhe pranë faciliteteve.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32707
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 92,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat