Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

€ 133.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1035

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes prane Kishes Katolike tek Rruga Mujo Ulqinaku.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 104 m2, ndodhet ne katin e 3-te banim te nje pallati te ri 9-katesh.
Ambjenti organizohet nga salloni, ambjenti ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te qete, me termoizolim dhe ashensor.
Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor, i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24518
Çmimi: € 133.000
Permasa e Prones: 104,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I, prane Uslga stascioni Trenit. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje [me shume]
€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat