Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Stadiumi Dinamo

€ 168.000
,
Vendos tek te preferuatrat
596

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes prane Stadiumit Dinamo me siperfaqe 108 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri,ka arredim komod ,sistem qendror ciller.
Organizohet nga ambienti ndenies, kuzhina, korridori qe te lidh me 2 dhomat e gjumit ,2 tualete dhe ballkoni.
Orientimi veri-lindje, disponon dokumentacion te rregullt.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24269
Çmimi: € 168.000
Permasa e Prones: 108,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 115.700
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 9 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 89 m2 nga te cilat 80 m2 e br [me shume]
€ 153.000
Shitet apartament 2+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 109.3 m2 [me shume]
€ 89.740
Shitet apartament 1+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  7 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 64.1 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 42.460
Shitet apartament 1+1 Qesarak 🏡 Kati 3 ose i 4 banim mundesi zgjedhje, 📏Sipërfaqja e apartamentit 77.2 m2 nga te c [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat