Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 100.000
,
Vendos tek te preferuatrat
243

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Stacioni Trenit tek pallatet usluga.
Apartamenti ka nje siperfaqe totale 80 m2, ndodhet ne katin e 11-te banim te nje pallati te ri 13-katesh.
Ambjenti organizohet nga salloni, ambjenti ngrenies, 2 dhoma gjumi, tualeie, dhe nje ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks mjaft cilesor dhe te qete, me termoizolim dhe ashensor.
Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor, i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24259
Çmimi: € 100.000
Permasa e Prones: 80,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 në një nga zonat me te preferuara per banim tek Rruga Naim Frashri ne zonen e 21 Dhjetorit. I [me shume]
I ri ne treg
€ 45.000
Shitet apartament 2+1 ne Kobminat prane qendres. Aprtamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati ekzistues, si [me shume]
I ri ne treg
€ 87.500
Shitet apartament 2+1, tek Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues 4-katësh me sipërfa [me shume]
I ri ne treg
€ 78.000
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit buze rruge kryesore. Disponon nje siperfaqe prej 60 m2 dhe ndodhet n [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat