Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Unaza e re

€ 118.400
,
Vendos tek te preferuatrat
369

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në një nga zonat me te preferuara në qytet tek Unaza e Re.
Informacion mbi apartamentin: kati 7 i parafundit, sipërfaqe totale 148 m2, siperfaqe e brendshme 129 m2, orientim lindje, apartamenti ka qene 3+1 por eshte modifikuar ne 2+1.
Organizimi: sallonin ndenjes, ambienti i gatimit , 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni i cili ben komunikimin me te gjitha dhomat, korridor shpërndarës, i investuar, kubaturë e rregullt, termoizolim, sistem kondicionimi multisplit mitsubishi, i shtruar me parket i ardhur nga kanadaja 1.8 cm trashsi , i mobiluar luks, ashensor , 2 parkime 50 m2 ne total 22000 euro, sistem filtrimi uji qendror per eleminimin e gelqeres dhe mbetjet e thata qe prishin dushet dhe rrobat, panele diellore per ujin automatik prodhim i fundit austriak me 200 litra pa boljera.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26791
Çmimi: € 118.400
Permasa e Prones: 148,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat