Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bllok

€ 168.000
,
Vendos tek te preferuatrat
448

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në zonën e Bllokut tek Rruga Sami Frashëri.
Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri 8 katësh.
Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 113 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon .
Orientimi i mirë i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës.
Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona.
Apartamenti ka mundësi për parkim si dhe është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 24121
Çmimi: € 168.000
Permasa e Prones: 113,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat