Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bllok

€ 169.000
,
Vendos tek te preferuatrat
138

Pershkrimi

Shitet Apartament 2+1 Rruga Sami Frashri ne zonen e Bllokut .
Infromacion mbi apartamentin: siperfaqe brendshme 103 m2, siperfaqe perbashket 12 m2 siperfaqe totale 115  m2, kati 9 totali kateve 11, me ashensor.
Oraganizimi: sallon ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Detaje te tjera: me hipoteke, pjeserisht i mobiluar, i investuar.
Opsion ideal per banim sepse zona ku ndodhet apartamenti te jep mundesin e cdo faciliteti ne kohe fare te shkurter.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34096
Çmimi: € 169.000
Permasa e Prones: 115,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat