Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Yzberisht

€ 87.000
,
Vendos tek te preferuatrat
693

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 3 Deshmoret, Yzberisht.
Aprtamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri 9 katesh me ashensor, siperfaqe totale 190 m2 .
Organizimi: 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 1 koridor shperndares, 1 tualet dhe 1 verande.
Apartmenti ka dhe nje verande prej 100 m2 te shfrytezueshme per te ndertuar edhe dhoma te tjera, me hipoteke. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe shume familjare. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate jo te fundit, te nje pallati te ri. Zona i ka te gjitha facilitetet e jeteses, dhe ka ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti eshte me orientim jug -perendim dhe shitet pjeserisht i arreduar.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23952
Çmimi: € 87.000
Permasa e Prones: 190,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 140.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 3+1 Siperfaqe neto 92.35 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 113.000
SHITET APARTAMENT NE DON BOSKO PRANE SHKOLLES KRISTO FRASHERI. 2+1 Siperfaqe neto 74.81 m2 Siperfaqe te perbashketa [me shume]
€ 98.750
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 95.7 m2 Siperfaqe e perbashket 1 [me shume]
€ 104.800
Shitet apartament +garazh ne rrugen Aleksander Moisiu prane ISHP. Siperfaqe fizike 91.6 m2 Siperfaqe e perbashket 8 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat