Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Bulevardi Zhan Dark

€ 117.000
,
Vendos tek te preferuatrat
420

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Rrugen Vllazen Huta prane Ministrise se Punëve të Jashtme tek Bulevardi Zhan Dark.
Informacion mbi apartamentin: Kati 6 banim i nje pallati 8 katesh, siperfaqe totale 111.4 m2.
Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes, dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Detaje te tjera: mobilim modern, kubature e rregullt, punime cilesore dhe i arreduar ne menyre bashkekohore.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26707
Çmimi: € 117.000
Permasa e Prones: 111,40 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat