Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 290.000
,
Vendos tek te preferuatrat
624

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Bllok prane Librit Universitare ne rrugen Perlat Rexhepi.
Informacion mbi apartamentin: Kati 4 banim i nje pallati 11 katesh, siperfaqa 140 m2
Organizimi: ambjenti gatimit, salloni i ndenjes,  dy dhoma gjumi, 2 tualet dhe ballkoni.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Detaje te tjera: me parket, mobilim modern, kubature e rregullt, orientim lindje, punime cilesore dhe i arreduar ne menyre bashkekohore.
Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qet e preferuar per banim dhe prane faciliteteve.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26578
Çmimi: € 290.000
Permasa e Prones: 140,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 1+1 tek Harry Fultz Rruga Panorama ne kompleksin Quartum Residence. Apartamenti disponon nje sipe [me shume]
I ri ne treg
€ 53.000
Shitet apartament 2+1 Shkolla e Baletit. Ndodhet ne katin e 5 banim i fundit disponon nje siperfaqe prej 66 m2 me d [me shume]
I ri ne treg
€ 65.000
Shitet apartament 2+1 ne Laprake . Ndodhet ne katin e 5 banim dhe disponon nje siperfaqe prej 78 m2 me dokumentacio [me shume]
I ri ne treg
€ 70.200
Shitet Apartament 1+1 tek Vala Mar Residenc Gjiri Lalzit Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 56.10 m2 dhe ndodh [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat