Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Durres

€ 60.000
,
Vendos tek te preferuatrat
458

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 ne Durres tek Rrota e Kuqe, Rruga Pavarsia.
Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 70 m2, kati i 3 teknik ose i 2 banim ne nje pallat te ri 5 katesh me ashensor.
Organizimi: salloni, 2 dhomat e gjumit, tualeti, dhe ballkoni, me hipoteke.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28377
Çmimi: € 60.000
Permasa e Prones: 70,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 87.700
SHITET APARTAMENT (BONITA CONSTRUCTION) QERRET PRANE HOTEL BRILANT Siperfaqe fizike 61.6 M2 Siperfaqe e perbashket [me shume]
€ 77.550
SHITET APARTAMENT (BONITA CONSTRUCTION) GOLEM NGJITUR ME HOTEL PREMIUM Siperfaqe fizike 61.6 M2 Siperfaqe e perbash [me shume]
€ 131.500
Okazion shitet 1+1, kati 2 San Pietro Siperfaqe totale 82m2 (76m2 neto) Kati i dyte Apartamenti organizohet dhome n [me shume]
I ri ne treg

€ 131.500
Shitet apartament 2+1 Rezidenca San Pietro 🏡 Cmimi okazion per kete rezidenc. Apartamentet e fundit ne shitje 📏Sipe [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat