Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Durres

€ 120.000
,
Vendos tek te preferuatrat
638

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 me hipoteke i gatshem per te banuar per te filluar sezonin e pushimeve ose per nje jetese komode, ne Durres tek Rrota e Kuqe (Plazh), 15 min larg Durresit, 38 min larg aeroportit Nen Tereza dhe 51 min larg Tiranes, ne nje pallat te ri te mireinvestuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga toka me ashensor me nje siperfaqe prej 123 m2 i organizuar ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi ( cdo dhome eshte shum mire e organizuar me kubature te rregullt dhe e shfrytezueshme ne cdo cep te saj), 2 tualete dhe 2 ballkone, cdo ambjent i shtepise eshte me pamje fantastike nga deti.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23463
Çmimi: € 120.000
Permasa e Prones: 123,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat