Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 110.000
,
Vendos tek te preferuatrat
441

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit tek Rruga Medar Shtylla.
Ndodhet në katin 9 banim, në një pallat të ri 11 katesh me ashensor, me dokumentacion të rregullt hipotekor, totalisht i investuar me parket, me sipërfaqe totale 110 m2, punime cilësore, kubaturë e rregullt.
Apartamenti është i organizuar në sallon ndenje sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 26553
Çmimi: € 110.000
Permasa e Prones: 110,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 151.382
Shitet apartament 2+1 tek Pazari i Ri. Disponon nje siperfaqe totale prej 108.13 m2  ndodhet ne katin e 7 te nje ko [me shume]
I ri ne treg
€ 55.000
Shitet apartament 2+1, ne Fresk. Apartamenti është i pozionuar në katin e 2 banim të një pallati të ri 5 katesh me [me shume]
I ri ne treg
€ 102.077
Shitet  apartament 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamenti [me shume]
I ri ne treg
€ 90.950
Shitet  apartament 2+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Informacion mbi apartamenti [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat