Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1

€ 65.000
,
Vendos tek te preferuatrat
215

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Selitës.
Informacion mbi apartamentin: kati 1 banim sipërfaqja e apartamentit : 76.35 m2.
Apartamenti disponon: salloni ndenjes kuzhina, 2 dhoma, gjumi 1 tualet, ballkoni, korridor shpërndarës, kubaturë e rregullt, pallat i ri ne ndertim.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 [email protected]
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23205
Çmimi: € 65.000
Permasa e Prones: 76,35 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor te Rezidenca Kodra e Diellit 2 te [me shume]
I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 2+1 ne katin e 4-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor ne fillim te Kodres se Diellit ne [me shume]
I ri ne treg
€ 72.000
Shitet apartament 1+1 i pozicionuar në një zone të preferuar dhe të frekuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës te [me shume]
I ri ne treg
€ 31.720
Shitet apartament 1+1 ne Yrshek prane ruges dytesore te autostrades Tirane -Durres, ne katin e 1 banim te nje palla [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat