Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Vlore

€ 71.400
,
Vendos tek te preferuatrat
515

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te bukura dhe me te preferuara bregdetare ne Rradhime ne zonen e Vlores.
Apartamenti disponon nje siperfaqe totale 102 m2, kati i 4 nga toka pamje fantastike.
Organizimi: salloni i ndenjejes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25820
Çmimi: € 71.400
Permasa e Prones: 102,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 85.000
Shitet apartament 3+1 në Bulevardin ‘Ismail Qemali, Vlorë. Ndodhet në katin e 9 banim, disponon sipërfaqe tot [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi ‘Ismail Qemali’ në Vlorë. Sipërfaqja totale e apartamentit është 86 [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet apartament 1+1 në Vlorë pranë Lungomares. Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon siperfaqe tota [me shume]
I ri ne treg
€ 89.250
Shitet apartament në zonën e Lungo Mares ne Vlore me pamje fantastike. Informacion mbi apartamentin: kati 3 banim, [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat