Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Xhamlliku

€ 118.300
,
Vendos tek te preferuatrat
152

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në zonën e Xhamllikut, tek ish Profarma.
Apartamenti disponon sipërfaqe totale 124.47 m2.
Organizimi: ambienti ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.
Punimet e pallatit janë cilësore, fasada është termike dhe me veshje tulle dekorative.
Muret ndarëse të apartamenteve janë izolues dhe hidrosanitaret jane inkaso.
Mundësi zgjedhje për banim në katin e 6 ose të 7.

Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32505
Çmimi: € 118.300
Permasa e Prones: 124,47 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 133.500
Apartament 1+1, Rruga Hoxha Tasim, Pazari Ri Sipërfaqe ndërtimi 89 m2 Kati 5 Ndertim i ri Mundesi konvertimi ne 2+1 [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Apartament 1+1, Yzberisht ne perfundim te Bulevardit te Ri Sipërfaqe ndërtimi 77.16 m2 Kati 3 Me hipoteke Salloni n [me shume]
I ri ne treg
€ 62.300
Apartament 1+1, Rruga Teodor Keko “Future Home Rezidence Sipërfaqe ndërtimi 65.5 m2 Kati 6 Salloni ndenjes , ambien [me shume]
I ri ne treg
€ 100.620
Shitet apartament 2+1 Rruga e Dibrës, pranë farmacise 10. Sipërfaqe totale 111.8 m2 Kati 2. Salloni,  ambjenti gati [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat