Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Durres

€ 67.000
,
Vendos tek te preferuatrat
396

Pershkrimi

Shitet super apartament 2+1 ne Golem Durres tek pishat e buta.
Apartamenti disponon siperfaqe te brendeshme 84 m2, kati i 1 banim ne nje godine 3 kateshe.
Organizimi: salloni, 2 dhoma e gjumit, tualeti, dhe ballkoni, shitet super e mobiluar dhe super e investuar deri ne detaj orjentim jug-lindje.
Apartamenti ndodhet nje nga komplekset te ri te mir administruar , parkim i garantuar, plazh privat, kamera sigurie, me kontrat porosie.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28180
Çmimi: € 67.000
Permasa e Prones: 84,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 87.300
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 97 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 80.100
Shitet apartament 2+1 Lura 2, Gjiri Lalzit. salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni 89 m2 Kati 4 Pë [me shume]
I ri ne treg
€ 34.000
Shitet apartament 2+1 Golem Durres salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti ballkoni kati 4 82 m2 hipopte [me shume]
I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat