Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga e Kavajes

€ 74.900
,
Vendos tek te preferuatrat
174

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Golden Park, përballe me Spitalin Amerikan 3, në Rrugën e Kavajës.
Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim dhe disponon sipërfaqe 107 m2.
Organizimi: sallon ndenjeje, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Pallati përbëhet nga dy ashensorë ndërsa shkallet e përditshme janë me ajrim natyral. Punimet e kompleksit janë ndër më cilësoret, mur tulle me polisterol, sistem kapot dhe vetratat dopio xham për akustike relaksuse.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31815
Çmimi: € 74.900
Permasa e Prones: 107,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
oborr të rrethuar
hapësira private

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Sipërfaqe brendshme 40 m2, siperfaqe perbashket 5.6 m2,siperfaqe verande [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat