Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Rruga Kavajes

€ 154.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1649

Pershkrimi

Ne Rr. e Kavajes, tek Globe Shitet Apartament 2+1+1 verande 40 m2. Apartamenti ka nje siperfaqe 125 m2 dhe ndodhet ne katin 1-re. Ambjenti organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e qete dhe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme. Apartamenti me pare eshte perdorur si zyra pasi te ofron dhe mundesi shfrytezimi si ambjent tregtar. Kontakto Immo Albania ne numrin e telefonit 0686511111 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19497
Çmimi: € 154.000
Permasa e Prones: 125,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat