click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1,San Pietro.

2000 euro/m2.
Vendos tek te preferuatrat
114

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne San Pietro.

  • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te
  • Ka nje siperfaqe totale prekj 72,7 m2
  • San Pietro Resort është plotësisht i pajisur për të shërbyer si një oaz relaksi dhe argëtimi për të gjithë familjen, 365 ditë të vitit. Afërsia me Tiranën dhe Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për këdo që jeton 20 deri në 40 minuta larg.
  • Njëkohësisht, është një investim i sigurt me kthime të shpejta, falë rritjes vjetore të vlerës së pronës por edhe mundësisë për qira gjatë gjithë vitit.

CMIMI: 2000 euro/m2.

Për më shumë informacion në lidhje me cmimin apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41333
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 112.400
SHITET 2+1 93.64 m2 KATI 2 ORGANIZIM PERFEKT ME KORRIDOR SHPERNDARES,  DY BANJO DHE BALLKON VENDODHJA FUSHA AVIACIO [me shume]
€ 113.500
Kompleksi Torquoise Marine është i pozicionuar në zonën e gjirit të Lalëzit. 40 km larg Tiranes – 23 km larg nga po [me shume]
1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat