Shitet apartament 1+1 tek rruga Bulevard Kashar.

  • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6-te.
  • Sipërfaqja e apartamentit 65.05 m2.
  • Mundesi zgjedhje kate te ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme.
  • Aktualisht ne faze karabinaje.
  • Çmimi: 820 euro/m2.

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111