click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1,Myslym Shyr.

Vendos tek te preferuatrat
58

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyr.

  • Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4
  • Sipërfaqja e apartamentit 87.75 m2.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shkollave ,qendrave te aferta shendetesore dhe shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
  • Vetem 7 minuta larg qendres.
  • Aktualisht ne faze rifiniture.
  • Çmimi: 2,200euro/m2.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40739
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]
870 €/m2
SHITET 2+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 2+1 85 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR ZONA SHUM [me shume]
1020 €/m2
SHITET 2+1 PRO-CREDIT LAPRAKE RR. Dritan Hoxha SHITET 2+1 107 m2 KATI 4 VENDODHJA PRO-CREDIT LAPRAKE ZONA SHUME E K [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat