Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere

€ 270 /muaj
in
,
Vendos tek te preferuatrat
397

Pershkrimi

Jepen garsoniere me qira pas Casa Italia.
Apartamentet ndodhet ne katin e 2-3-4-5 te ne nje ndertim te ri ne rrugen Pavaresia,prane Restorant ” New King House”.
Disponon nje siperfaqja totale prej 60 m² eshte e organizuar ne salloni sebashku me dhomen e gjumit, 1 tualet dhe ballkoni.
Apartamenti eshte I sapo mobiluar me nje stil modern dhe cilesor.
Ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
? +355686511111
? realestate@immoalbania.com
? Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28122
Çmimi: € 270 /muaj
Permasa e Prones: 62,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.800 months
Jepet vile 3-katëshe tek Rr.Elbasanit. Sipërfaqja e secilit kat është 180m2 dhe sipërfaqja e truallit është 420 m2. [me shume]
I ri ne treg
€ 650 months
Jepet me qira Ambjent Biznesi 🏡 Kati 0 📏Sipërfaqja e ambjentit 200m2 verandë dhe 100m2 siperfaqe e brendshme . Amb [me shume]
I ri ne treg
€ 450 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Stacioni i Trenit 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 550 /muaj
Jepet me qira apartament 3+1, Bllok 🏡 Kati 3 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, bal [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat