Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Vasil Shanto

€ 350 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
197

Pershkrimi

 • Jepet me qira apartament 1+1 në Vasil Shanto.
 • Kati 6
 • Siperfaqe 65 m2
 • Pallat i ri pa ashensor
 • Ambient ndenje sëbashku me ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet dhe ballkoni.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35388
Çmimi: € 350 /muaj
Permasa e Prones: 75,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira apartament 2+1, rr. Bill Klinton. 🏡 Kati 2 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 115 m2. 🛋 Salloni i nde [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 1+1 Margarita Tutulani prane shkolles Deshmoret e Lirise. salloni ambienti gatimit  dhoma [me shume]
I ri ne treg
€ 490
Jepet me qera apartament 2+1 Myslym Shyri salloni ambienti gatimit 2 dhoma gjumi tualeti ballkoni kati 7 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /month
Jepet me qira apartament 1+1, Sheshi Willson. Kati 12 banim, pamje spektakolare e Tiranes. Sipërfaqja totale e apa [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat