Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Vasil Shanto

€ 400 /Muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
20

Pershkrimi

 • Apartament 1+1 Vasil Shanto.
 • Kati 3
 • Siperfaqe 70 m2
 • Ashensor
 • Ndertim i Ri
 • Arreduar ne menyre moderne
 • Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 •  +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37774
Çmimi: € 400 /Muaj
Permasa e Prones: 70,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 55.000
Apartament 2+1 Rruga Ferit Xhajko Siperfaqje 62 m2 Kati i 5 banim. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjum [me shume]
I ri ne treg
€ 400 /Muaj
Apartament 1+1, Rruga e Kavajes “Square 21” Kati 2 banimi 4 teknik. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Apartament 2+1 Rruga Nikolla Tupe, Bllok. Kati 5 Siperfaqe 120 m2 Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dh [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Apartament 2+1 Rruga Nikolla Tupe, Bllok. Kati 6 Siperfaqe 120 m2 Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dh [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat