Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Stadiumi Dinamo

€ 350 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
26

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo.
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.
Organizimi: ambient ndjenje + ambient gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.
Totalisht i mobiluar.
Zona shume e favorshme sepse ka te gjithe fasilitetet per nje jetese komode.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40283
Çmimi: € 350 /month
Permasa e Prones: 70,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2+Verande , Astir Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ver [me shume]
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Astir , Green City . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 3. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
I ri ne treg
€ 650
Jepet me qira 3+1+2 Post Parkime Liqeni Artificial Papafingo kati 7 Siperfaqe 360m2 Orientim nga te gjitha anet Hol [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat