click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Siri Kodra

€ 290
,
Vendos tek te preferuatrat
122

Pershkrimi

Apartamenti me qira 1+1, Siri Kodra Rruga Gjon Mili
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 33 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim.
I mobiluar,
Zona ka te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.
Vendndodhja e apartamentit e ben ate te aksesueshem me te gjitha fasilitet,

☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39380
Çmimi: € 290
Dhoma: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat