Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Shengjin

€ 39.000
Vendos tek te preferuatrat
79

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Shengjin.
🏡 Kati 2 banim.
📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 2 ballkone.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38434
Çmimi: € 39.000
Permasa e Prones: 65,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 4

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1 ne Shengjin. Ndodhet në katin e 3 banim dhe disponon sipërfaqe totale 86 m2, prej se ciles 77 [me shume]
€ 58.000
Shitet apartament 1+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 55.21 m2 dhe ndodhet në katin e 2. [me shume]
I ri ne treg
€ 98.300
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 98.29 m2 dhe ndodhet në katin 1. Or [me shume]
I ri ne treg
€ 86.850
Shitet apartament 2+1 në Shëngjin, në Rrugën Riviera. Disponon sipërfaqe totale 86.81 m2 dhe ndodhet në katin 0. Or [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat