Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Selite

€ 53.250
,
Vendos tek te preferuatrat
20

Pershkrimi

 • 💥Super Okazion!! 750 euro m2 !!
 • Apartament 1+1, Selite prane Fushes Halili.
 • Disponon siperfaqe totale 71 m2
 • Ndodhet ne katin e 2.
 • Salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti.
 • Ne ndertim faze tulle, orientim jug perendim, pozicion fantastik
 • Apartamenti ka pozicion t favorshëm gjeografik dhe lehtesisht te aksesueshem.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38792
Çmimi: € 53.250
Permasa e Prones: 71,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Nr. ID: 152555
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 59.000
Apartament 2+1 Fresku. Kati 6 banim i 9 teknik Sipërfaqe apartamenti 92 m2 Ashensor dhe hipoteke Salloni ndenjes dh [me shume]
I ri ne treg

€ 65.100
Shitet apartament 1+1 , Rr. Ish fusha aviacionit. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 78.4 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]
€ 80.950
Shitet apartament 2+1 , Rr Sadik Petrela , Prane Venue. 🏡 Kati 7 📏Sipërfaqja e apartamentit 97.52 m2. 🛋 Salloni i [me shume]
I ri ne treg
€ 70.450
Shitet apartament 2+1+2, Rr. Hamdi Pepo, Selite. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 93.93 m2. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat