click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, San Pietro

€ 131.500
,
Vendos tek te preferuatrat
194

Pershkrimi

Okazion shitet 1+1, kati 2 San Pietro

  • Siperfaqe totale 82m2 (76m2 neto)
  • Kati i dyte
  • Apartamenti organizohet dhome nednje plus kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon
  • Orientim i favorshem
  • Kompleksi nder me seriozet ne zone e gjirit te lalezit
  • Punime shume cilesore
  • Kompleksi ofron mirembajtje (uje-drita) dhe siguri 24h
  • Mundesi e mire investimi

Per me shume informacion kontaktoni 0696001006

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40346
Çmimi: € 131.500
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 87.700
SHITET APARTAMENT (BONITA CONSTRUCTION) QERRET PRANE HOTEL BRILANT Siperfaqe fizike 61.6 M2 Siperfaqe e perbashket [me shume]
€ 77.550
SHITET APARTAMENT (BONITA CONSTRUCTION) GOLEM NGJITUR ME HOTEL PREMIUM Siperfaqe fizike 61.6 M2 Siperfaqe e perbash [me shume]
I ri ne treg

€ 131.500
Shitet apartament 2+1 Rezidenca San Pietro 🏡 Cmimi okazion per kete rezidenc. Apartamentet e fundit ne shitje 📏Sipe [me shume]
€ 40.000
Shitet apartament 2+1+2 dhe 2 ballkone tek kompleksi rotondo plepat Durres 🏡 Kati i 4 banim. 📏 Sipërfaqja totale e [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat