Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Rruga Sadik Petrela

€ 53.500
,
Vendos tek te preferuatrat
37

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Rruga Sadik Petrela prane Venue
Kati 1, sipërfaqe ndërtimi 63.97 m2
Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 dhome gjumi, tauleti dhe ballkoni.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38638
Çmimi: € 53.500
Permasa e Prones: 63,97 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 2+1 , Yzberisht. 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 105 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 73.000
Shitet apartament 3+1 , Rr. Mihal Grameno. 🏡 Kati 5 📏Sipërfaqja e apartamentit 80 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjent [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat