Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Irfan Tomini

€ 56.200
,
Vendos tek te preferuatrat
14

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini.
🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues.
📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m2 neto.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, dhome gjumi, koridor shperndares, tualet dhe ballkon.

📏 Me dokumentacion te rregullt hipotekor.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40300
Çmimi: € 56.200
Permasa e Prones: 70,26 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]
€ 133.000
Shitet apartament 2+1+2  Kompleksi Usluga ST Trenit 🏡 Kati 6 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 102.6 m2 . 🛋 Sallon [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat