Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga e Kosovareve

€ 131.240
,
Vendos tek te preferuatrat
75

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri.
Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 77.2 m2, kati 7 banim.
Disponon: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, dhoma e gjumit, tualeti ,1 ballkon, kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar, perfundon ne qershor.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36151
Çmimi: € 131.240
Permasa e Prones: 77,20 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]
I ri ne treg
€ 50.000
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Sipërfaqe brendshme 40 m2, siperfaqe perbashket 5.6 m2,siperfaqe verande [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat