Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Selite

€ 43.000
,
Vendos tek te preferuatrat
100

Pershkrimi

 • đź’ĄSuper Okazion!! 700 euro m2 !!
 • Apartament 1+1, Selite prane Fushes Halili.
 • Disponon siperfaqe totale 61 m2
 • Ndodhet ne katin e 4.
 • Salloni, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti.
 • Ne ndertim
 • Apartamenti ka pozicion t favorshĂ«m gjeografik dhe lehtesisht te aksesueshem.
 • PĂ«r mĂ« shumĂ« informacion apo njĂ« vizitĂ« nĂ« pronĂ« na kontaktoni nĂ«:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36820
Çmimi: € 43.000
Permasa e Prones: 61,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat