Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga e Kavajes

€ 400 /Muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
228

Pershkrimi

 • Apartament 1+1, Rruga e Kavajes “Square 21”
 • Kati 2 banimi 4 teknik.
 • Ashensor
 • Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.
 • Jepet totalisht i mobiluar per banim ose Bosh per zyra
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 •  +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37756
Çmimi: € 400 /Muaj
Permasa e Prones: 77,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzis [me shume]
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2+Verande , Astir Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ver [me shume]
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Astir , Green City . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 3. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat