Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Rruga e Kavajes

€ 43.800
,
Vendos tek te preferuatrat
424

Pershkrimi

 • Apartament 1+1 Rruga e Kavajes perballe Spitalit Amertikan 3
 • Kati i 1 banim i 2 teknik.
 • Siperfaqe 58.4  m2
 • Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Ndertim i ri i perfunduar
 • Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38136
Çmimi: € 43.800
Permasa e Prones: 58,40 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 1.300.000
Shitet magazine ne Vaqarr. Magazina është e pozicionuar në katin 0 dhe disponon 2 kate ndertim, siperfaqe totale nd [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1, Liqeni Thate. Sipërfaqe totale prej 107.23 m2. Kati 2 Pamje fantastike nga liqeni artificial [me shume]
I ri ne treg
€ 80.550
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit. Kati 4, sipërfaqe ndërtimi 89.5 m2 Salloni ndenjes, ambienti gatimit, 1 [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Apartament 2+1, Bulevardi i Ri Yzberisht Kati 7 Siperfaqe totale 97.4 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhomat [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat