Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Rruga Bardhyl

€ 107.300
,
Vendos tek te preferuatrat
78

Pershkrimi

  • Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar.
  • Disponon siperfaqe totale 89.4 m2.
  • Ndodhet ne katin e 3.
  • Super i investuar deri ne detaj.
  • Shitet i Mobiluar.
  • Me Hipoteke.
  • Cmimi i Negociueshem.
  • Ndertim i ri dhe cilesor, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar.
  • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37152
Çmimi: € 107.300
Permasa e Prones: 89,40 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 10 siperfaqe 104 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 3+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 ballkone kati 2 siperfaqe 11 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.200
Shitet apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti ballkoni kati 8 77.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat