click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 , Rruga 5 Maji

€ 98.000
,
Vendos tek te preferuatrat
33

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 Rruga 5 Maji
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati te ri.
Siperfaqe totale 72.8 m2.
Planimetri e rregullt dhe punime shume cilesore. Aktualisht ne faze murature.

Vendndodhje favorizuese me nje sere fasilitetesh si: shkolla, spitale, njesi te ndryshme sherbimi, per ta bere jetesen akoma me komode.

✅24/7 Siguri dhe Administrim ne te gjithe Kompleksin
✅Hapesira per ambiente tregtare 4 kate
✅Pyll me Peme te Larta
✅Parkime te Siguruara
✅Standarte Europiane
✅Izolim Akustik i mureve
✅Investim i Garantuar

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39962
Çmimi: € 98.000
Permasa e Prones: 72,80 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 56.200
Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Irfan Tomini. 🏡 Kati 1 banim, pallat ekzistues. 📏Sipërfaqja e apartamentit 70.26 m [me shume]
I ri ne treg
€ 93.300
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Dibres, perballe Shkolles se Bashkuar. 🏡 Kati 2 banim.  📏Sipërfaqja e apartament [me shume]
€ 102.000
Shitet apartament 2+1 Aleksander Moisiu Kinostudio 🏡 Kati 1 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 116 m2 . 🛋 Salloni i [me shume]
€ 109.200
Shitet apartament 2+1 Garden Rezidenc Turdiu 🏡 Kati 11 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 114.86 m2 . 🛋 Salloni i n [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat