Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Qender

€ 400 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
214

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 në Qendër të Tiranës.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim dhe disponon sipërfaqe prej 58 m2.
Organizimi: koridor shpërndarës, 2 dhoma, tualet dhe ballkon.
Apartamenti është i pamobiluar dhe sapo është investuar me parket dhe punime cilësore.
Mund të jepet me qira edhe për zyra pasi zona është shumë e favorshme për zhvillimin e tipologjive të ndryshme biznesi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35214
Çmimi: € 400 /month
Permasa e Prones: 58,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzis [me shume]
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2+Verande , Astir Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ver [me shume]
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Astir , Green City . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 3. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat