Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Porcelan

€ 72.000
,
Vendos tek te preferuatrat
53

Pershkrimi

 • Apartament 1+1, Porcelan, tek ish profarma.
 • Kati 7 dhe i 8 , ndertim i ri, mundesi per tu konvertuar ne dupleks.
 • Siperfaqe totale e secilit apartament 89.4 m2.
 • Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni.
 • Bosh
 • Shiten me vete por edhe te 2 bashke
 • Çmimi 810 euro m2
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37254
Çmimi: € 72.000
Permasa e Prones: 89,40 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 103.000
Shitet apartament 2+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit tualeti  ballkoni kati 10 siperfaqe 104 [me shume]
I ri ne treg
€ 100.000
Shitet apartament 3+1 Don Bosko salloni ambienti gatimit 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 ballkone kati 2 siperfaqe 11 [me shume]
I ri ne treg
€ 62.200
Shitet apartament 1+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit dhoma e gjumit tualeti ballkoni kati 8 77.7 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 94.500
Apartament 2+1 , Unaza e Re prane OZON  Kati 3 Sipërfaqe ndërtimi :  115.7 m2 Me hipoteke Sallonin ndenjes, ambient [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat