Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1 Misto Mame

€ 40.000
,
Vendos tek te preferuatrat
11

Pershkrimi

Apartament 1+1 Misto Mame
Siperfaqje 65 m2
Kati i 4 banim pa ashensor.
Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e gjumit, tualeti, ballkoni, i mobiluar.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37842
Çmimi: € 40.000
Permasa e Prones: 65,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 84.000
Shitet apartament 2+1 tek Kodra e Diellit 2. Katin 2 banim Sipërfaqe totale prej 103  m2 dhe  17 m2 verande. Sallon [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat